Formacionet zyrtare Tirana-Partizani, ja si rrjeshtohen ekipet (FOTO LAJM)

Derbi i kryeqytetit është gati të fillojë dhe të dy teknikët kanë lëshuar 11 “luftëtarët” e tyre të cilët do të ndeshen në “Air Albania”./albeu.com

Formacionet zyrtare:
Tirana (4-3-3):Bekaj; Ismailgeci, Hoxhallari, Behiratce, Toshevski, Najdovski, Toli, Limaj; Totre, Seferi, Ngo’o
Partizani (3-5-2): Hoxhaj; Sota, Belica, Saliou; A. Marku, Rrapaj, Murataj, Mala, Musta; Stenio Junior, Filipovic


Shtuar 25.10.2021 18:57