Tifozi futet në fushë dhe sigurimi nuk e kap, dy lojtarë të Rugby e “groposin” në tokë (VIDEO)

Një tifoz i NFL u “fshi” brutalisht nga dy lojtarë mbrëmë.

San Francisco u ndeshën me Los Angeles Rams të hënën në mbrëmje.

Gjatë lojës, një tifoz u fut në fushë dhe vrapoi me atë që dukej si një flakadan në dorë e tij.

Ai shmangu sigurinë, por ishte i pafuqishëm kur yjet e Rams Bobby Wagner dhe Takk McKinley vendosën të merrnin gjërat në duart e tyre.

Wagner, me peshë 109 kg dhe McKinley, me peshë 117 kg, hodhën tifozin në tokë (SHIKONI VIDEON).

Personi në fjalë më pas u mor nga sigurimi dhe u nxorrë përjashtë./h.ll/albeu.com

Shtuar 4.10.2022 17:52