Si qan Cristiano Ronaldo? Arbori i Bora Zemanit do ju shkri së qeshuri (VIDEO)

Bora Zemani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar, e cila përveç jetës së saj profesioale, na ëmbëlson edhe me pamje nga familja e saj.

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me një video të para 5 viteve në shfaqet i biri i saj, Arbori teksa imiton Cristiano Ronaldo-n.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Bora e pyet Arborin, i cili atëherë ishte shumë i vogël, se si qau Ronaldo pas finales dhe vogëlushi e imiton në mënyrën më të mirë yllin portugez të futbollit.


Shtuar 14.07.2021 11:55