Ramos fton publikisht Messin te PSG (VIDEO)

Në një intervistë për TNT Sports, Sergio Ramos ka ftuar Messin te PSG.

“Dua të luaj me lojtarët më të mirë dhe Messi është njëri ndër më të mirët në botë”, ka thënë mbrojtësi spanjoll.

“E kam thënë gjithmonë se Messi gjithmonë do të ketë vend në skuadrën time. 10-sh i mirë”.

Argjentinasi ende nuk e ka rinovuar kontratën me Barcelonën, por duket se përfundimisht do të qëndrojë në Camp Nou.

Shtuar 18.07.2021 23:12

Tags: , ,