Postimi në “Twitter” tregon shumë për të ardhmen e Hakimit

Achraf Hakimi do të largohet nga Interi.

Anësori nga Maroku pritet që shumë shpejtë të bëhet futbollist i PSG-së.

Ai ka postuar një “emoji” të aeroplanit në rrjetet sociale që tregon se është duke udhëtuar.

Hakimi u transferua nga Real Madridi te Interi në sezonin e kaluar dhe ndihmoi zikaltërit në triumfin në Serie A.

Ai për dy sezone ishte i huazuar te Borussia Dortmundi.


Shtuar 5.07.2021 14:56

Tags: , ,