Perisic: Jam në një grup të fortë dhe të pjekur, me një dëshirë të madhe për të fituar

Ivan Perisic ka folur për programin MatchDay të Interit në prag të ndeshjes që do të luhet kundër Fiorentinës në San Siro.

“Në karrierën time kam kuptuar që duhet të luash gjithmonë për ekipin.

Ata janë në një grup të fortë, të pjekur, të vetëdijshëm për mjetet e tyre dhe me një dëshirë të madhe për të fituar.

E di shumë mirë sa e rëndësishme është të luftosh për çdo top, qoftë për gol, asistim apo rikuperim topi”, është shprehur kroati./ h.ll/albeu.com


Shtuar 18.03.2022 21:42

Tags: ,