Për mos t’u humbur, vogëlushi ju bën zbor sigurimsave (VIDEO)

Shpesh tifozët hyjnë në fushë për të marrë autografe apo dhe për të bërë një foto me lojtarët.

Por ku vogëlush ja ka dalë tju bëj zbor sigurimsave gjatë ndeshjes Liverpool-Brighton.

Tifoz i vogël hyri në fushë, mori një top me vete dhe u largua në tribunë, ndërsa sigurimsat e kanë ndjekur kot pasi ai ja doli me sukses të rrëmbeje topin. /albeu.com/


Shtuar 27.11.2021 11:45