Nusret, parajsa e futbollistëve: Të gjithë ata që kanë ngrënë me Salt Bae (FOTO LAJM)

Restoranti i tij Nusret është bërë një nga më të famshmit në botë si pasoje e mënyrës së hedhjes së kripës gjatë gatimit në mishit.

Por restortanin e Salt Bae, më së shumti e kanë vizituar pothuajse të gjithë yjet e futbollit.

Më poshtë MundoDeportivo ju sjell disa prej yjeve të futbollit duke darkuar me kuzhinierin Salt Bae. /albeu.com/

Nusr-Et, bashkë me futbollistët

 

Salt Bae me Ozil

 

Salt Bae me Arda Turan

Salt Bae me Beckham

Salt Bae me Lep Messin dhe Pogba

Salt Bae me Falcao

Salt Bae me Fabio Capello

Salt Bae me Van Dijk

Salt Bae me Cesc Fàbregas dhe Mahrez

Salt Bae me Mbappe

Salt Bae me Benzema

 

Shtuar 26.01.2022 22:19