Nuno mund t’i ketë orët e numëruara te Tottenham

Trajneri i Tottenham, Nuno Santos mund të shkarkohet bën të ditur The Telegraph.

“Spurs” humbën 0-3 ndaj United me një performancë që la për të dëshiruar dhe së bashku me disfatat si ato ndaj vitesse, Crystal Palace apo Ëest Ham kanë bërë që bordi të humbasë besimion e dhënë ndaj tij.

Kujtojmë që portugezi është vetëm në muajt e para si trajner i këtij ekipi, pasi më parë ishte në drejtimin e Ëolves ku kaloi një moment pozitiv. /albeu.com


Shtuar 31.10.2021 17:22