Njihuni me të dashurën “bombë” të Eder Militaos, 2 muaj më parë ishte e lidhur me Neymar (FOTO+VIDEO)

Mbrojtësi i Real Madrid, Eder Militao, ka nisur pushimet me të  dashurën e tij, Karoline Lima, shkruan Albeu.com.

Ajo është me profesion modele dhe është mjaft e njohur, teksa numuron reth 1.2 milion follow në Instagram.

Vetëm 2 muaj më parë mediat braziliane raportonin se ajo ishte e lidhur me Neymar.

Bjondja 25-vjeçare, ka lindur në Fortaleza të Brazilit, ndërsa lidhja Neymar dhe mbrojtësin e Realit i shtoi famën. /albeu.com/

 


Shtuar 20.07.2021 21:16