Në “Puskas Arena” për të ruajtur vendin e dytë, Shqipëria kërkon fitoren

Sot në mbrëmje luhet sfida Hungari – Shqipëri në “Puskas Arena” , ku ekipi ynë do të ketë një përballje të vështirë.

Hungarezët do të kërkojnë fitoren për të kapur vendin e dytë , por gjithashtu nga ana tjetër kombëtarja jonë në “luftë” për ta mbrojtur atë.
Në katër përballje, Shqipëria rezulton me 3 humbje dhe 1 fitore me hungarezët. /albeu.com/


Shtuar 9.10.2021 11:57