Ndodh në Turqi, tifozi vendas futet në fushë dhe godet lojtarët e Besiktas (VIDEO)

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në Turqi, pas përfundimit të ndeshjes mes Ankaragucu-Besiktas e cila u mbyll me rezultatit 3-2 në favor të miqve.

Në përfundimin e ndeshjes, lojtarët e të dyja ekipeve u mblodhën në mesin e fushës  për t’u përshëndetur dhe një tifoz i klubit vendas futet në fushë dhe duke vrapuar me shpejtësi drejt tyre, godet me shkelam lojtarët mysafir, Salih Uçan dhe Cenk Tosun./ h.ll/albeu.com

Shtuar 5.09.2022 10:17