Monaco dhe Dortmund pas mesfushorit të Juventusit

Chelsea dëshiron të heqë qafe Denis Zakaria menjëherë dhe me siguri nuk do të kthehet te Juventus.

Për këtë arsye, po kërkohet një klub tjetër i cili mund të jetë i interesuar për shërbimet e mesfushorit zvicerian.

Për të thuhet se janë të interesuar Monaco dhe Dortmund, të cilët dëshirojnë ta huazojnë në janar./h.ll/albeu.com

 


Shtuar 14.10.2022 12:27