Milani të bën me zemër, Liverpooli e përmbys dhe i “rrëmben” fitoren (VIDEO)

Një ndeshje spektakolare është duke u zhvilluar në Anfield Road mes Liverpoolit dhe Milanit, ku The Reds kanë dalë triumfuar duke fituar 3-2.

Në minutën e 9-të, Trent Alexander-Arnold realizoi për 1-0.

Milani u kthye furishëm në minutat e fundit, duke barazuar fillimisht me Ante Rebic, ndërsa Diaz realizoi në fund të pjesës së parë.

Pjesa e dyta nisi furishëm për Liverpoolin.

Mohamed Salah realizoi në minutën e  49-të, ndërsa Henderson shënoi golin e fitores. /albeu.com/


Shtuar 15.09.2021 23:00