Marcelo i dërgon fansave një mesazh nga izolimi (VIDEO)

Marcelo aktualisht është në shtëpi në izolim COVID-19. Braziliani ka rezultuar pozitiv të mërkurën pasi lojtarët e Real Madridit kishin testet e tyre rutinë PCR.

Pozitiv ishte edhe Luka Modric, ku basketbollisti Thomas Heurtel dhe trajneri i basketbollit Pablo Laso gjithashtu u kthyen pozitiv në teste të hënën.

Megjithatë, Marcelo është në humor të mirë dhe ndau një video mesazh me ndjekësit e tij në rrjetet sociale

“Përshëndetje të gjithëve dhe shumë faleminderit për mesazhet tuaja të kujdesshme”, filloi braziliani.

“Unë me të vërtetë ndihem mirë dhe pjesa tjetër e familjes po ashtu.

“Shpresoj të rikthehem sa më shpejt.

“Unë ju dërgoj të gjithëve një përqafim të madh.”

Marcelo ndau videon në Instagram Stories së bashku me një të sëmurë duke thënë se “vaksinat shpëtojnë jetë”./ h.ll/albeu.com


Shtuar 16.12.2021 15:49