Manchester City i beson ende, Guardiola rinovon kontratën

Manchester City nuk dëshiron të heq dorë nga Guardiola dhe për këtë ka njoftuar rinovimin e ish-teknikut të Bayern Munich dhe Barcelonës.

Rezultatet pozitive kanë bërë që drejtuesit e klubit anglez t’i besojnë përsëri stolin e tyre Guardiolës.

Pep ka rinovuar deri më 30 qershor 2025./h.ll/albeu.com

We’ve got 👏👏 Guardiola! 💙 pic.twitter.com/MkrmclswC1

Shtuar 23.11.2022 12:08