Lotët e Ronaldos pas eliminimit në Champions (VIDEO)

Dokumentari “Të gjitha ose asgjë: Juventus” nga Amazon Prime Video që rishikon nga brenda sezonin 2020-21 të “Vecchia Signora”, ka zbuluar në një nga kapitujt e tij një veprim të Cristiano Ronaldos në fund të ndeshjes së dytë të 1/16-finalja e Ligës së Kampionëve të fundit kundër Portos, raporton albeu.com SHIKO VIDEON KETU.

Portugezi mbërrin në dhomën e zhveshjes së Juventusit dhe shpërthen në lot pasi u eliminua sërish nga kompeticioni më i madh Evropian.

Siç tregohet në dokumentarin Amazon Prime Video , më i prekuri është Cristiano Ronaldo pasi dëshiron të fitojë gjithçka dhe të vazhdojë të bëjë histori në karrierën e tij. Ai duket i shkatërruar dhe i trishtuar, si pjesa tjetër e skuadrës. Së fundi, ai është mbështetur me përqafime nga stafi i trajnerëve të “Juves”. /albeu.com/


Shtuar 27.11.2021 09:38