LA LIGA/ Barcelona – Elche, formacionet zyrtare

Barcelona luan në Camp Nou  në kuadër të javës së  17 të La Liga-s përballë Elche-s.

Katalanasve i intereson vetëm fitorja për të ngjitur shkallët drejt zonës champions dhe ndaj një kundërshtari në vendin e 16 edhe pse me shumë  mungesa është mëse e arritshme.

Ndeshja do të nisën në orën 18:30 dhe skuadrat i kanë bërë tanimë publikë formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 18.12.2021 17:35