Kulusevski dhe 35 milion euro, Juventusi tenton edhe njëherë për Vlahovic

Dhe pas kaq shumë bisedash, ka ardhur edhe lëvizja e parë e vërtetë. Me kthimin e Ligës së Kampionëve , një objektiv thelbësor i një sezoni që filloi keq, por po kthehet drejt qetësisë, Juve përpiqet të luajë për asin e klubeve dhe nis zyrtarisht sulmin ndaj Dushan Vlahovicit, objektivi i disa klubeve më të mira evropiane.

Dhe oferta, ndonëse ende e vështirë për t’u pranuar nga Fiorentina , është padyshim një nga më të rëndësishmet,35 milionë euro plus kartën e Dejan Kulusevskit , të vlerësuara po aq nga Zonja.

Një ofertë e ngjashme me atë të ardhur skuadra e Premier League, Arsenal dhe tani gjithçka duket të jetë në presidentit e klubit “vjollcë”, Comisso. r.t/albeu.com

Shtuar 21.01.2022 11:49