Juventus u rikthehet fitoreve, Dybala largohet nga fusha mes lotësh (VIDEO)

Juventus duke se ka lënë pas vështirësitë në fillim të sezonit. Bardhezinjtë kanë fituar 3-2 Sampdorias në shtëpi.

Por ajo që shqetëson klubin është dëmtimi i Paulo Dybala i cili u largua mes lotësh nga fusha si pasoje e një dëmtimi.

Sa i përket ndeshjes golat u realizuan për Juventusin nga Dybala 10′, Bonucci 43′ pen, Locatelli 57′ me këtë të fundit që gjeti golin e parë me fanellën “bardh e zi”.

Ndërsa nga Sampdoria shënuan Yoshida 44′ dhe Candreva 83′. /albeu.com/


Shtuar 26.09.2021 14:33