I pëlqen të punojë në fushë: Gjyqtarja më e bukur në planet refuzoi një ofertë nga Playboy

Në vitin 2018, britanikja “The Sun” e shpalli Karolina Bojar-Stefanska (24-vjec gjyqtaren më të bukur të futbollit në planet dhe popullariteti i saj në rrjetet sociale “shpërtheu” brenda natës.

Polaja ka fituar deri më tani rreth 170 mijë ndjekës në Instagram.

“Patjetër që nuk e kam menduar, edhe pse duhet ta pranoj që kam pasur një ofertë nga agjencitë e top modeleve. Por kjo nuk është ajo që dua fare. “Kam nevojë për një ndjenjë përmbushjeje, kënaqësie dhe adrenaline në jetën time dhe këtë e gjej në terren dhe në punën time si avokate”, tha Karolina për Bild, shkruan albeu.com.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Bojar-Stefańska (@bojarmeow)

Gjyqtarja e re tregoi se kishte edhe një ofertë për Playboy, por ajo nuk pranoi.

“Po. Unë refuzova sepse privatësia është shumë e rëndësishme për mua, tha Bojar-Stefanska.

Ai ka marrë edhe foto sugjeruese të meshkujve në mesazhe private në Instagram, por ato janë fshirë menjëherë.

Gjyqtarja atraktive ka treguar se bashkëshorti i saj është mbështetja më e madhe e saj dhe se çdo ditë mundohet të përparojë në punë. /albeu.com/

Shtuar 31.05.2022 19:33