I dhanë fund romancës, Oriola nuk i kurseu një thumb Grezdës në rrjet (FOTO LAJM)

Tashmë si Oriola dhe Erosi janë në “vëzhgim” nga rrjeti dhe sinjalin e parë nga modelja e morëm.

Oriola ka shpërndarë një video në Instagram ku shihet këngëtari me famë botërore, Justin Bieber, gjatë vitit 2013 ku priste të dashurën e tij, Selenën.

Kjo e emocionoi Oriolën dhe shkrujati: Kjo dhemb dhe nuk është as marrëdhënia ime

Mjaftoi kjo dhe në rrjet u konfirmua ndarja e çiftit.


Shtuar 5.05.2021 14:21