Higuain shkelmoi për herë të fundit topin, Napoli: Faleminderit për emocionet që na ke dhuruar

Gonzalo Higuain ka luajtur ndeshjen e tij të fundit si futbollist profesionist gjatë natës me Inter Miami dhe në fund shpërtheu në lot.

Pavarësisht se nuk ishte larguar mirë nga klubi i kaltër dhe tifozët e kritikuan shumë pas kalimit te Juventus, Napoli i dedikoi një shkrim argjentinasit.

“Faleminderit për emocionet e jetuara së bashku dhe paç fat, Pipita!”/h.ll/albeu.com


Shtuar 18.10.2022 12:40