Haaland nuk ka të ndalur, norvegjezi shënon dy herë ndaj Kopenhagen (VIDEO)

Manchester City është duke kryesuar me rezultatin 3-0 ndaj Kopenhagen.

Të dyja golat kanë ardhur nga Erling Haaland, në minutën e 7-të dhe të 32-të.

Bomberi i Manchester City nuk ka të ndalur para portës./h.ll/albeu.com

Shikoni golin e pare

Shikoni golin e dyte

 

Shtuar 5.10.2022 21:40

Tags: