Formacionet zyrtare, Chelsea-Malmo

Chelsea do të presë  në shtëpi Malmon.

Blutë  e Londrës vijnë pas humbjes ndaj Juventusit dhe sot kanë rastin për të marë 3 pikë.

Ndërkohë, skuadra e Tuchel mban vendin e dytë  në Grupin H me 3 pikë, 3 më pak se Juventus që mban kreun me 6 pikë.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy; Christensen, Thiago Silva, Rudiger; Azpilicueta, Kante, Mount, Jorginho, Chilwell; Lukaku, Werner.

Malmo: Dahlin; Olsson, Brorsson, Nielsen; Larsson, Pena, Innocent, Christiansen, Berget; Birmancevic, Colak. /albeu.com/


Shtuar 20.10.2021 19:41