Federata e Futbollit jep njoftimin, Luis Enrique nuk është më trajneri i Spanjës

Tani është zyrtare, Luis Enrique, pas daljes së Spanjës në fazën e 16-të të Katarit 2022, nuk është më komisioneri teknik i “Furies së Kuqe”.

Këtë e ka bërë të ditur RFEF, federata spanjolle e futbollit, përmes një komunikate zyrtare për media ku falënderojnë trajnerin spanjoll dhe bashkëpunëtorët e tij./ h.ll/albeu.com


Shtuar 8.12.2022 12:53