Evra kërcen i veshur si Babagjysh, pamjet bëjnë xhiron e internetit (VIDEO)

Trupi më i fundit i Evrës për të uruar festat e fundvidit ishte të vishej si Babagjysh.

Francezi e ka ndarë videon në rrjetet sociale duke marrë mira komente dhe like.

Më poshtë keni videon:


Shtuar 24.12.2021 21:02