“Euro 2020” do të luhet pa një nga mbrojtësit më të mirë në botë, Van Dijk jasht

Pas shumë raportimeve, dilemave e dëshirave të tifozëve, Virgil Van Dijk nuk do të grumbullhet me Halandën për KampioatinEvropian.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë lojtarë, dhe është publikuar pak momente më parë.

Mbrojtësi është shprehur se pas një periudhe të gjatë rehabilitimi, ka nëvojë që të përgatit i sigurtë për sezonin e ri me liverpoolin. /albeu.com/


Shtuar 12.05.2021 12:29