Kukësi merr vendimin për Mirel Josën (FOTO LAJM)

Mirel Josa nuk është më trajner i Kukësit.

Trajneri ka zgjidhur me konsesun kontratën e tij me verilindorët teksa nuk arriti t’i shpallet kampion,  gjithashtu as në Kupat e Europës.

Njoftim i klubit:

Futboll Klub Kukesi njofton se Mirel Josa nuk eshte me trajner i skuadres sone. Pas perfundimit te sezonit, trajneri Josa ka pasur nje bisede me drejtuesit e klubit dhe me pas eshte vendosur qe te nderpritet bashkepunimi. Kukesi e falenderon trajnerin Josa per kontributin e dhene dhe i uron suksese ne karrieren e tij 🤝

 

Shtuar 3.06.2021 14:55