Dyshja Pogba – Kante, nuk e njeh humbjen te Franca

Paul Pogba dhe N’Golo Kante është një dyshe fantastike e mesfushës këto vitet e fundit.

Ata po thyejnë çdo rekord në ndeshjet me Kombëtaren e Francës.

Së bashku kanë 30 ndeshje, dhe nuk dinë së çfarë është humbja.

Saherë kanë luajtur së bashku, kanë shënuar 22 fitore dhe vetëm 8 herë kanë barazuar.

Një rekord fantastik për dyshen që luajnë në Premierligë, te Chelsea dhe Manchester United.

Shtuar 24.06.2021 12:14