Dhimbje koke për Allegrin, Chiesa rikthehet në 2022, dëmtohet dhe McKennie

Pas humbjes ndaj Atalantës, Allegrit do t’i duhet të përballet edhe me dëmtimet e Federico Chiesa dhe Weston McKennie, raporton SportMediaset.

Anësori ka probleme në kofshën e majtë dhe do të rikthehet në vitin 2022.

Sa i përket McKennie-t, flitet për një ndrydhje gjuri. Në këtë rast shkalla e problemit mbetet ende për t’u vlerësuar, por amerikani mund të qëndrojë për pak kohë larg fushës.  /albeu.com/


Shtuar 28.11.2021 15:02