Dani Alves nuk ndryshon, firmos zbathur kontratën me Barcelonën (VIDEO)

Dani Alves prezantohet këtë të mërkurë në Camp Nou. Mbrojtësi, i cili firmos deri në fund të sezonit, por nuk do të mund të luajë deri në janar, është i kënaqur me këtë fazë të dytë në skuadrën e Barçës.

Futbollisti ka kaluar tashmë kontrollin mjekësor të hënën në mëngjes dhe pasdite është vënë nën urdhrat e Xavit .

Sot ai mbërriti në stadium ku u prezantua para tifozëve i veshur me kostum, por këmbë zbathur. r.t/albeu.com


Shtuar 17.11.2021 14:25