Bild zbulon të ardhmen e Joachim Lev, ky është superklubi i yjeve

Sipas Bild, ish-trajneri gjerman, Joachim Lev, është gati të rikthehet në stol dhe të bisedojë me Paris Saint-Germain.

Gazeta gjermane raporton se trajneri 62-vjeçar i cili u shkarkua nga kombëtarja gjermane në vitin 2021 dhe nuk ka punuar që atëherë është në bisedime me Parisin për ta marrë drejtimin.

“Do të doja të stërvitesha sërish një klub. “Ka pasur propozime, të cilat do t’i shqyrtoj në javët në vijim”, tha Lev, i cili ka drejtuar Shtutgartin, Fenerin, Austrinë dhe Antanasporin. /albeu.com/


Shtuar 9.06.2022 19:05