Befasohet Milani, Bologna me një lojtar më pak shënon dy herë për 3 minuta dhe barazon rezultatin (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin e dyfishtë Milanit dhe me një lojtar më pak për Bolognan, në të dytën po ndodh supriza.

Bologna ka shënuar dy herë në 3 minuta dhe ka barazuar rezultatin.

Fillimisht ishte Ibrahimovic që dërgon topin në portën e tij në minutën e 49 dhe në të 52 Barroë barazon rezultatin.

Shikojeni  KËTU  golin e dytë të Bolognas/albeu.com

 

 


Shtuar 23.10.2021 22:03