Alexia dhe Pedri do të prezantojnë trofetë e tyre para ndeshjes Barça-Betis

Hristo Stoichkov, i ardhur nga Miami, do të jetë i ngarkuar për dhënien simbolike të Topit të Artë për Alexia Putellas dhe trofeun Kopa për Pedri Gonzalez para ndeshjes Barcelona – Betis.

Këtë të hënë, Barcleona ishte protagoniste e qartë e galasë që shpërbleu lojtarët më të mirë të sezonit të kaluar në Paris, në Teatrin Chatelet.

Ditën e djeshme ishin Leo Messi dhe Gigi Donnarumma që prezantuat trofetë e tyre në Parc des Princes. /albeu.com

Shtuar 2.12.2021 14:56