Alban Beqiri korr suksesin e radhës, mes rimave të Noizyt triumfon ndaj hungarezit (VIDEO)

Alban Beqiri është një nga boksierët më të mirë që ka Shqipëria, ku vitin e kaluar ai siguroi medalje në botërorin e boksin që mbahej në Beograd.

Mbrëmjen e djeshme, në pallatin e sportit të “Ramazan Njala” në Durrës, Alban Beqiri triumfoi ndaj hungarezit Olah Pal.

Futja e tij në ring u krye mes rimave dhe këngës së Noizyt, pasi reperi shqiptar ishte prezent aty për të mbështetur boksierin nga Puka.

Alban Beqiri me forcën e tij të jashtëzakonshme që mbanë në grushta, ka mundur të fitojë që në raudnin e parë me KO.

Pas sfidës, rrugët u mbushën plot me fansat dhe miqtë e Beqirit, duke festuar në rrugë./ h.ll/albeu.com

@noelqokaj @Noizy @Alban Beqiri ? ♥️ ? Alban Beqiri Mbreti Që Sot Dridhi Themelet e Ringut ? ? ? #fypシ゚viral #albanbeqiri #boxing #albania #2022 ♬ original sound – ????

@curraj.eper Një Fitore Spektakulare ky ësht Kampioni i Shqipërise ?? ALBAN BEQIRI ? ? Florian Marku ❌ #currajeper #fypシ゚viral #boxing #albania #2022 ♬ original sound – currajeper


Shtuar 14.11.2022 12:19