Abraham frikëson Romën: Jam i lumtur këtu, por nuk e di për të ardhmen

Jo shumë aktiv këtë sezon me Romën, Tammy Abraham ka hedhur dyshimet për të ardhmen e tij në një intervistë me “OJB Sport”.

“Fokusi imtani është të bëj pikërisht atë që bëra sezonin e kaluar. Unë jam i lumtur në Romë, skuadra është e mirë, trajneri po ashtu, qyteti dhe tifozët.

Jam i lumtur, por të gjithë e dimë se të ardhmes nuk i dihet kurrë, se çfarë do të sjellë. Vetëm zoti e di këtë”, deklaroi sulmuesi anglez./ h.ll/albeu.com

Shtuar 7.10.2022 12:53