A do ketë tifozë në finalen e Copa America? Ja vendimi

Pas një kompeticioni të tërë të luajtur me dyer të mbyllura, Copa America do të mirëpresë tifozët në finalen e madhe midis Argjentinës dhe Brazilit.

Prefektura e Rio de Janeiro ka dhënë lajmin e mirë: gati 8,000 tifozë do të lejohet të hyjnë në Maracana, pasi të kenë kryer testin disa orë përpara ndeshjes dhe të kenë rezultuar negativ me Covid-19.


Shtuar 9.07.2021 17:52