“Po shkojmë në shtëpi”, Kiara tregon momentin e daljes nga materniteti (VIDEO)

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother Vip 2 Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito, janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Luna Mari.

Kiara ka ndarë me ndjeksit e saj në instagram një video teksa del nga materniteti ku shfaqet Luizi duke mbajtur Vajzën.

“Kur bashkëshorti më në fund bën ecjen ‘hot’ të babait”, ka shkruar ajo në video.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

 


Shtuar 2.05.2024 19:35

Tags: , ,