Nesër finalja e Conference League, prezantohet në Sheshin “Skëndërbej” trofeu (VIDEO)

Ashtu siç ishte paralajmëruar paraditen e sotme në Sheshin “Skëndërbej” ëshë mbajtur ceremonia e prezantimin të trofeut të Conference League.

Në ceremoni ka qenë prezent edhe ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, kryebashkiaku Veliaj, kreu  FSHF-së Armand Duka.

Kujtojmë që finalja mes Romës dhe Feynoord do të luhet nesër në orën 21:00 në “Air Albania”.

Trofeu do të jetë periudhë kohore i vendosur aty për të gjithë tifozët dhe dashamirësit e futbollit që duan ta shohim nga afër./albeu.com