Mos e humbisni, momenti kur Edi Reja rrëzohet gjatë ndeshjes (VIDEO)

Edi Reja është bërë protagonist në sfidën miqësore mes Uellsit dhe Shqipërisë.

Në minutën e 58’ të ndeshjes pas një dyluftimi në mesfushë mes Manajt dhe Dejvid, ky i fundit shtyn sulmuesin e Kombëtares, në afërsi të stolit kuqezi, duke rrëzuar edhe trajnerin Edi Reja.

Futbollisti i Uellsit ndëshkohet me karton të verdhë.

 


Shtuar 5.06.2021 19:41