Ç’po ndodh në Big Brother? Arjola Demiri i plas tortën në fytyrë Ilir Shaqirit (VIDEO)

Big Brother VIP po hyn në një fazë mjaft interesante, pasi ka nisur numërimi mbrapsht për të shpallur kampionin.

Gjatë ditës së sotme, banorët e “Big Brother Vip” janë angazhuar në një lojë shpejtësie dhe me dënime.

Në dhomën e pritjes ishte vendosur një pulsant, dhe në momentin që në shtëpi bie alarmi, banorët duhet të vraponin për ta shtypur.

Ai që e shtyp i pari, kishte të drejtën për të zgjedhur një nga banorët i cili do të vuante një dënim të paracaktuar nga produksioni.

Një prej sfidave e fitoi aktorja Arjola Demiri. Ajo duhej të zgjidhte një prej banorëve se kujt duhej t’i plasë tortën në fytyrë.

Aktorja zgjodhi që tortën t’ia hedhë në fytyrë balerinit Ilir Shaqirit dhe ashtu u bë./albeu.com/

Shtuar 27.01.2022 14:00