Beniada nuk i ndahet Sinan Hoxhës, çfarë i bëri bashkë pas “Big Brother” (VIDEO)

Një ndër banoret më energjike dhe që goditi me pozitivitetin e saj në “Big Brother” ishte pikerisht Beniada.

Beniada ishte vajza e cila njihej vetëm për modelen dhe vajzën ekstravagante nga Instagrami, por ajo tregoi krejtësisht një anë tjetër në shtëpinë e famshme. Një vajzë shumë të thjeshtë dhe për më tepër edhe shumë tradicionale edhe pse ka jetuar gjithmonë në Itali.

Ajo këndonte herë pas herë këngë të vjetra shqiptare dhe ndër këngëtarët e saj të preferuar ishte Sinan Hoxha, i cili hyri edhe e surprizoi në BBV.

Por ata kanë mbajtur kontakte dhe miqësi edhe pas mbarimit të shoë-t dhe së fundmi Sinani e ka ftuar Beniadën në festën gjagante të ditëlindjes së parë të djalit të tij.

Beniada ka shpërndarë pamje, ku duket se aq mirë shkon edhe me Andrrën, parneren e Sinanit./albeu.com/

Shtuar 21.03.2022 10:15