Aksident aksin rrugor Lezhë-Milot, makina përplaset me trajlerin, raportohet për të plagosur

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Raportohet se në aksident janë përfshirë një automjet dhe një trajler.

Nga aksidenti dyshohet se ka persona të plagosur.


Shtuar 30.05.2024 16:15