Vjen era hit, Elvana Gjata dhe Capital T sjellin bashkëpunimin e tyre të dytë më shpejt nga ç’e prisni (VIDEO)

Elvana dhe Capital T kanë gati hitin e rradhës dhe sot kanë publikuar një video ku japin lajmin e madh për fansat, duke zbuluar kështu pak nga kënga, pak nga videoklipi dhe datën e publikimit.

“Flake” titullohet kënga që Elvana e Capitali do e publikojnë të premten në orën 23:59.

Nga videoklipi shihet se Elvanën do e shohim me një stil ekstravagant, duke i dhënë motorrit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)


Shtuar 4.11.2021 08:56