VIDEO/ U shfaq me syze dielli në festë, çfarë ka ndodhur me Heidin?

Heidi Baci, u pozicionua në vendin e katërt në finalen e e “Big Brother Vip 3”, e cila u eliminua pas Meriton Mjekiqit.

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ishte mbrëmë pjesë e “After Party-t” të zhvilluar nga Top Channel, ku u shfaq me syze dielli.

Heidi është shprehur se nuk ka qenë shumë aktive, për shkak se ka patur një problem me sytë, gjë kjo që u vu re dhe nga paraqitja e saj me syze në festë.

Sakaq, ish-banorja shprehet se shumë shpejt do të kthehet dhe “ju puth shumë”!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eterna Media (@eterna.entertainment)


Shtuar 28.05.2024 09:58