Vajza e ditëlindjes, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Zaimina Vasjari (FOTO LAJM)

Bukuroshja e ekranit shqiptar, Zaimina Vasjari ka lindur më 17 qershor 1987 dhe sot feston 34 vjetorin e lindjes. Këngëtarja nuk ka bërë ende ndonjë reagimi për ditelindjen në rrjetet sociale, siç ndodh përgjithësisht, por urimet ne rrjet nga miqtë kanë nisur.

Prej vitesh bukuroshja është larguar nga karriera e saj muzikore të cilës ju kthye vetëm pak muaj më parë me një këngë, por nuk i dha vëmendjen maksimale.

Zaimina është nënë e një vajze 3 vjeçare, Khloe e cila ka ardhur nga martesa e saj me biznesmenin Klodian Asllani. Lidhja e saj me partnerin 10 vite më të madh ka marrë gjithmonë vëmendjen e medias./albeu.com/


Shtuar 17.06.2021 12:16