U nda përfundimisht me Andin? Reagon më në fund Melisa (FOTO LAJM)

Me siguri edhe ti ke lexuar ditën e djeshme në rrjet se andi dhe Melisa I kanë dhënë fund lidhjes dhe shkak për këtë u bënë disa postime të Melisës të cilat lanë të kuptohej ndarja e çiftit.

“Ju vu pika muhabetit”, shkruante Melisa e cila i drejtohej Andit se ajo është shumë ë pastër për të.

Ata hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami dhe fshinë fotot që kishin bashkë.

Por mes tyre ka patur vetëm një zënk dhe janë kthyer me njëri-tjetrin.

Melisa ka bërë një postim në Instagram ku lajmëron se janë bashkë dhe ishte thjesht një shërr mes tyre.

“Hë më mo se kush është ajo femër që s’ka bërë naming pas një zënke. Ndjesë, por jemi bashkë përgjithmonë”, shkruan Melisa.

Postimin e ka shpërndarë edhe Andi i cili shkruan

“Çdo lidhje ka uljet dhe ngritjet e veta. Thjeshtë uroj që pas këtyre të këqijave të kemi vetëm të mira”./albeu.com/


Shtuar 10.07.2021 15:40