Tea e Për’Puthen zmadhon gjoksin, përmasat e reja na lanë pa fjalë (VIDEO)

Që nga hyrja dhe dalja nga emisioni ‘PërPuthen” Tea ka ndryshuar shumë

Së fundmi, ajo ka bërë ndërhyrje në gjoks dhe kështu nuk është se po e fsheh këtë gjë.

Ajo ka publikuar një video  në Instagram e cila shihet e veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër të hapur në pjesën e gjoksit.

Sipas fotografisë, mund të shohim ndërhyrjen e ish-protagonistes së programit në gjoks për të cilën edhe është komentuar në media rozë.


Shtuar 13.08.2021 22:56