Të pandashëm pas “Big Brother VIP”, çfarë po ndodh me Fifin dhe Granitin (FOTO LAJM)

Granit Cana dhe Fifi kanë publikuar një tjetër foto së bashku, ku duken shumë në paqe me njëri-tjetrin, teksa shihen në sy.

“Më mirë këtu apo atje”, ka shkruar ai, ndërsa këngëtarja i përgjigjet:

Më mirë atje.

Biseda që duket si diçka mes tyre, është komentuar shumë nga fansat të cilët u shkruajnë komente të tipit: “Mos u ndani kurrë”; “Sa të mirë jeni” etj.

Kujtojmë se Fifi dhe Granit patën një histori të shkurtër që u komentua shumë në BBV, por përfundoi në mënyrë jo dhe aq të mirë. Së fundmi thuhet se të dy janë lidhur, por gjithçka po mbahet e fshehtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Cana (@granitcana)


Shtuar 23.12.2021 10:30